Get Adobe Flash player
Povezave

tom

safe

e-ucilnica

tosemjaz

e-knjiga

opb

katalog_ip

... 

svet zavoda

svet starsev

popestrimo solo

 

| ŠOLSKA POŠTA |

 

Vozni red

Vozni red za učence OŠ Loče za šolsko leto 2017/8

ODHODI S POSTAJ (BUS):
Spodnje Laže 6:05 in 7:10 Loče 12:45, 13:20, 14:30, 15:30
Zbelovo 6:07 in 7:12 Loče 12:45, 13:20, 14:30, 15:30
Draža vas 6:30 in 7:10 Loče 12:25, 13:15, 14:25, 15:25
Žiče 6:32 in 7:12 Loče 12:25, 13:15, 14:25, 15:25
Jernej 6:55 in 7:20 Loče 13:20, 14:10, 14:45
Ličenca 6:50 in 7:15 Loče 13:20, 14:10, 14:45
Petelinjek 6:52 in 7:17 Loče 13:20, 14:10, 14:45
Jernej (šola) 6:50 in 7:15 Jernej (šola) 12:35, 13:30, 14:50


ODHODI S POSTAJ (KOMBI):
Zbelovska Gora 6:30 Loče 13:20, 14:40
Lipoglav – Dolga Gora 6:36 Loče 13:20, 14:40
Ostrožno 6:47 Loče 13:40
Kraberk 7:03 Loče 13:00, 14:25
Kukovič 7:12 Loče 13:00, 14:25

 

 

 


Učitelji so dosegljivi v času odmorov na telefonski številki 03 757 36 45.

 

 

IME IN PRIIMEK     

RAZREDNIK/POUČUJE PREDMET        

GOVORILNE URE

POGOVORNE URE

POGOVORNE URE

POGOVORNE URE

Silvija Kuzman

1. a,

NIP TJA 1. r. OŠ Loče in angleščina 2. r. OŠ Loče                                           

četrtek,

5. ura

po dogovoru

Adrijana Potočnik

1. b,

VV LOČE                                                             

ponedeljek,

0. ura

po dogovoru

Nataša Samsa Kovačič

druga strokovna oseba v 1. razredu,

JV OŠ Loče, OPB 4 OŠ Loče

po

dogovoru

po dogovoru

Nada Vodovnik

2. a, 

JVV OŠ Loče

ponedeljek,

2. ura

po dogovoru

Mateja Kamplet

2. b,

JVV OŠ Loče, OPB 4 OŠ Loče

sreda,

0. ura

po dogovoru

Anuška Berdnik

3. a,

OPB 4 OŠ Loče

ponedeljek,

3. ura

po dogovoru

Andreja

Rečnik

3. b,

OPB 3 OŠ Loče

petek,

0. ura

po dogovoru

Barbara Jevšnik

4. a,

OPB 2 OŠ Loče

sreda,

0. ura

po dogovoru

Iva Gorinšek

5. a,

JV OŠ Loče, VV OŠ Loče

četrtek,

5. ura

po dogovoru

Jožica Paj

5. b

petek,

3. ura

po dogovoru

Vesna Hmelak

6. a,

zgodovina od 6. do 9. razreda, gospodinjstvo 6. r.,

izbirni predmet turistična vzgoja

torek,

2. ura

petek,

3. ura

Ines Potočnik

6. b,

matematika 6. b, 8. in 9. r.,

OPB OŠ Loče, DOP 6. in 7. r., logika

četrtek,

5. ura

po dogovoru

Alenka Ungar Dietinger

7. a,

angleščina 5. r. do 9. r.,

izbirni predmet španščina

(OŠ Loče, OŠ Pod goro)

četrtek,

2. ura

po dogovoru

Katja Jošt

7. b,

slovenščina od 6. do 9. razreda, slovenščina 4. r. (POŠ Jernej)

ponedeljek,

3. ura

po dogovoru

Andrej Gumzej

šport, obvezni izbirni predmeti ŠSP, ŠZZ, neobvezni izbirni predmeti – ŠPORT 4. r., 5. r. in

6. r., OPB POŠ Žiče

ponedeljek      1. ura

po dogovoru

Ines Leskovar

8. a,

šolska knjižnica,

slovenščina 8. in 9. razred

ponedeljek,

1. ura

sreda,

1. ura

Vesna Celcer

8. b,

geografija, DKE,izbirni predmet kmetijska dela, sodobno kmetijstvo, OPB OŠ Loče

torek,

3. ura

po dogovoru

Duša Pokorn

9. a,

šport 4. a, 5. b, 6. ab/f, 7. a/f,

7. ab/d, 8. ab/f, 8. b/d, 9. ab/f,

izbirni predmeti ŠZZ, IŠP

torek,

3. ura

po dogovoru

Bogdan Meglič

9. b,

fizika, tehnika in tehnologija,izbirni predmet: les,

kolesarski krožek

četrtek,

4. ura

po dogovoru

Fanika Vezjak

matematika od 6. do 9. razreda,

sorazrednik 6. a

torek,

4. ura

po

dogovoru

Darinka Gorinšek/

Barbara Petelinek

matematika 8. in 9. razred,

OPB OŠ Loče,

knjižnica,

sorazrednik 9. a,

interesna dejavnost Bralne urice

petek,

2. ura

po dogovoru

Alenka Tajnikar

angleščina 2. r., 3. r., 4. r, 6. r,

8. r., 9. r.OŠ Loče, angleščina POŠ Jernej in POŠ Žiče, JV Žiče, DOD 6. r, Pohodniški krožek, Eko krožek 2, sorazrednik 8. b

ponedeljek,

6. ura

po dogovoru

Svetlana Klemenčič

slovenščina, vodja šolske prehrane, izbirni predmet sodobna priprava hrane za 7. r. in 8. r., izbirni predmet načini prehranjevanja za 9. razred

ponedeljek,

2. ura

ponedeljek,3. ura

Marinka Habjan Škrinjar

angleščina 4. r., 6. r., 8. r. in 9. r.,

obvezni izbirni predmet nemščina 8. r., pomočnica ravnateljice

ponedeljek,

3. ura

po dogovoru

Alojzija Slavica Schlaus

specialna pedagoginja, logopedinja

po

dogovoru

po dogovoru

Nataša Koprivnik

svetovalna delavka,

sorazrednik 8. a

po

dogovoru

po dogovoru

Vlasta Zorc

likovna umetnost od 6. do 9. r. v

OŠ Loče in OŠ Vitanje,

izbirni predmet likovno snovanje za 8. in 9. r., učitelj v OPB Žiče, sorazrednik 9. b

sreda,

3. ura

četrtek,

3. ura

Karmen Leskovar

glasbena umetnost, pevski zbor

po

dogovoru

po dogovoru

Uroš Hren

računalništvo v OŠ Loče in OŠ Ob Dravinji, izbirni predmet ROM, UBE, MME, neobvezni izbirni predmet Računalništvo

po

dogovoru

po dogovoru

Metka Ambrož Bezenšek

kemija (9. a in 9. b),

ravnateljica

po

dogovoru

po dogovoru

Darja Fijavž

naravoslovje 6. b,

biologija 8. in 9. r.,

sorazrednik 6. b

sreda,

3. ura

po dogovoru

Urška

Ribič Hribernik

kemija  8. r.,

naravoslovje 6. a  in 7. r.

po

dogovoru

po dogovoru

Danica Strmšek

1. in 2. razred POŠ Žiče, NIP TJA 1. r. OŠ Loče in angleščina 2. r. Žiče

sreda,

5. ura

po dogovoru

Katja Kozjan

3. razred POŠ Žiče

sreda,

1. ura

po dogovoru

Mira Javornik

vodja POŠ Žiče,

 4. razred POŠ Žiče, JV Žiče

četrtek,

2. ura

po dogovoru

Nuša

Mlaker

2. strokovna delavka v 1. razredu POŠ Žiče in POŠ Jernej,

JV POŠ Žiče

po

dogovoru

po dogovoru

Irena Skutnik

OPB Žiče

po

dogovoru

po dogovoru

Majda Rečnik

1. in 2. razred POŠ Jernej

torek,

5. ura

po dogovoru

Erika Sevšek

3. in 4. razred POŠ Jernej,

vodja POŠ Jernej

torek,

1. ura

po dogovoru

Tatjana Štefanič

OPB OŠ Loče

po

dogovoru

po dogovoru

Nika Škorjanc

mobilna specialna pedagoginja

po dogovoru

(PON, TOR)

po dogovoru

Sanja Mlakar Matković

inkluzivna pedagoginja

po

dogovoru

po dogovoru

 

 

 

 

 

 

 

 
Šolski zvonec

 

0. ura: 07.30 – 08.15
1. ura: 08.20 – 09.05
2. ura: 09.10 – 09.55
Malica (20 min)
3. ura: 10.15 – 11.00
4. ura: 11.05 – 11.50
5. ura: 11.55 – 12.40
6. ura: 12.45 – 13.30
7. ura: 13.35 – 14.20
8. ura: 14.25 – 15.10
9. ura: 15.15 – 16.00

Šolska televizija