Medobčinsko tekmovanje v atletiki

V Slovenski Bistrici je 17. 5. 2022 potekalo medobčinsko tekmovanje v atletiki in naša reprezentanca se je domov vrnila devetnajstimi medaljami:

3. mesto v skoku v višino je prejela Selina Capl.

3. mesto prav tako v skoku v višino je pripadlo Maji Lebič.

1. mesta se je v metu vorteksa razveselil Duan Kačavenda, prav tako v vorteksu je bila Tara Habjan 2.

Moč je pokazal Noah Ganzitti in si v suvanju krogle priboril 2. mesto. Sledili sta mu na 1. mestu Amanda Ledinek in Urška Hohnec, prav tako v suvanju krogle.

Hitre kot blisk so bile pri mlajših deklicah Isa Gorjup, ki je bila prva, in Julija Senker z drugim časom na 60 metrov. Pri starejših deklicah je na najvišji stopnički na 60 metrov stala Zara Šretl.

Na 300 metrov sta se zelo izkazali Kaja Šplajt z 2. mestom in Neža Strmšek na 3.mestu.

Na dolgih progah (1000 m) sta medalji za 3. mesto dobila Tim Motaln in Lana Gaber.

Štafeta starejših deklic v postavi Zara Šretl, Kaja Šplajt, Taja Strehar in Neža Strmšek si je pritekla odlično 2. mesto.

Kar 24 učenk in učencev se je uvrstilo naprej na področno tekmovanje v Celju, ki bo 31. 5. 2022.