ODJAVA PREHRANE:   03 / 757 36 31 _____________________________________________________________________________________________________________________
 

Vpis v srednjo šolo in prenos prijav

Dragi devetošolci, spoštovani starši!

16. 4. 2021 bo na spletni strani MIZŠ: https://www.gov.si/teme/vpis-v-srednjo-solo/ objavljeno številčno stanje oddanih prijav, ki bo prvi pokazatelj, kje se ob letošnjem vpisu v srednje šole lahko pričakujejo omejitve vpisa. Po tej objavi imajo kandidati možnost, da lahko do 22. 4. 2021 do 14. ure svojo prijavo iz kakršnikoli razlogov prenesejo v drug izobraževalni program ali na drugo srednjo šolo.

Prenos prijav bo tudi letos potekal elektronsko, in sicer tako, da kandidati na izbrano srednjo šolo, kjer so oddali prvotno prijavnico, na elektronski naslov svetovalnega delavca posredujejo skenirano/fotografirano izjavo o prenosu prijavnice, podpisano s strani kandidata in starša, v kateri pisno zaprosijo, da svetovalni delavec odjavi kandidata na programu, za katerega je oddal prvotno prijavnico in jo posreduje na drugo šolo, kamor bi želel kandidat prenesti prijavo (obrazec za prenos prijave in seznam elektronskih naslovov svetovalni delavcev najdete v priponki).

Hkrati vam vir informacij o prijavno vpisnem postopku predstavljajo spletne strani srednjih šol, kamor ste se vpisovali.

Za kakršnakoli vprašanje sem vam na voljo na e- naslovu svetovalna.sluzba@osloce.net ali na telefonu 03 757 36 38.

Lep pozdrav.

Katarina Tiršek, šolska svetovalna delavka

Povezave:

Obrazec za prenos prijavnice za vpis v srednje šole (https://paka3.mss.edus.si/okroznice/datoteke/12214_obrazec%20za%20prenos%20prijavnice%202021%202022.pdf?key=priloga)

Seznam svetovalnih delavcev srednjih šol v Sloveniji

REGIJASREDNJA ŠOLAIME SVETOVALNEGA DELAVCA OZIROMA SVETOVALNE DELAVKEELEKTRONSKA ŠOLA SVETOVALNEGA DELAVCA OZIROMA SVETOVALNE DELAVKE
GORENJSKAŠolski center Kranj, Strokovna gimnazijaKarmen Kanaleckarmen.kanalec@sckr.si
GORENJSKAŠolski center Kranj, Srednja tehniška šolaMirjana Erlah Košnikmirjana.erlah.kosnik@sckr.si
GORENJSKAŠolski center Kranj, Srednja ekonomska, storitvena in gradbena šolaSanela Hajdarovičsanela.hajdarovic@sckr.si
GORENJSKASrednja gostinska in turistična šola RadovljicaMateja Šparovecmateja.sparovec@sgtsr.si
GORENJSKAGimnazija KranjTanja Varjačičtanja.varjacic@gimkr.si
GORENJSKAGimnazija KranjEva Gašperlineva.gasperlin@gimkr.si
GORENJSKAGimnazija Franceta PrešernaVera Dušak Prevcvera.dusak-prevc@gfp.si
GORENJSKABiotehniški center Naklo, Srednja šolaTadeja Fričovskytadeja.fricovsky@bc-naklo.si
GORENJSKAEkonomska gimnazija in srednja šola RadovljicaIrena Pungerčarirena.pungercar@egss.si
GORENJSKAGimnazija Škofja LokaSaša Bogataj Suljanovićsasa.bogataj@gimnazija-skofjaloka.si
GORENJSKAŠolski center Škofja Loka, Srednja šola za strojništvoIrena Kristan in Nina Žurgairena.kristan@scsl.si ali irena.kristan@guest.arnes.si, nina.zurga@scsl.si
GORENJSKAŠolski center Škofja Loka, Srednja šola za lesarstvoMojca Jezeršekmojca.jezersek@scsl.si
GORENJSKAGimnazija JeseniceVesna Smolej Vrzelvesna.smolej-vrzel@gimjes.si
GORENJSKASrednja šola JeseniceAzira Kozjekazira.kozjek@guest.arnes.si
GORIŠKAŠolski center Nova Gorica, Gimnazija in zdravstvena šolaMojca Stubeljmojca.stubelj@scng.si
GORIŠKAŠolski center Nova Gorica, Elektrotehniška in računalniška šolaVanesa Frančeškinvanesa.franceskin@scng.si
GORIŠKAŠolski center Nova Gorica, Biotehniška šolaHelena Debeljak Hlebechelena.debeljak@scng.si
GORIŠKAŠolski center Nova Gorica, Srednja ekonomska in trgovska šolaAnja Turelanja.turel@scng.si
GORIŠKAŠolski center Nova Gorica, Strojna, prometna in lesarska šolaMateja Beltrammateja.beltram@scng.si
GORIŠKASrednja šola Veno Pilon AjdovščinaTina Vrčontina.vrcon@ss-venopilon.si
GORIŠKAGimnazija Nova GoricaNadja Šuligoj Kunilo in Teja Pucvpis@gimng.si
GORIŠKAGimnazija Jurija Vege IdrijaAna Bajtana.bajt@gimidrija.si
GORIŠKAŠkofijska gimnazija VipavaPetra Reppetra.rep@sgv.si
GORIŠKAGimnazija TolminBarbara Gruntarbarbara.gruntar@gimtol.si
JUGOVZHODNAŠolski center Novo mesto, Srednja zdravstvena in kemijska šolaPolona Kramarpolona.kramar@sc-nm.si
JUGOVZHODNAŠolski center Novo mesto, Srednja zdravstvena in kemijska šolaJožica Hrovatjozica.hrovat@sc-nm.si
JUGOVZHODNAŠolski center Novo mesto, Srednja gradbena, lesarska in vzgojiteljska šolaMirjam Žnidarčičmirjm.znidarcic@sc-nm.si
JUGOVZHODNAŠolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazijaZlatka Kocjanzlatka.kocjan@sc-nm.si
JUGOVZHODNAŠolski center Novo mesto, Srednja strojna šolaKaja Ivanetičkaja.ivanetic@sc-nm.si
JUGOVZHODNAGimnazija Novo mestoAnica Kastelecanica.kastelec@gimnm.org
JUGOVZHODNAGimnazija Novo mestoPetra Škofpetra.skof@gimnm.org
JUGOVZHODNASrednja šola ČrnomeljBrigita Grahek Šolarbrigita.solar@gmail.com
JUGOVZHODNAGimnazija in srednja šola Kočevjemag. JASNA VESEL (programi: GIMNAZIJA, EKONOMSKI TEHNIK, STROJNI TEHNIK)jasna.vesel@gssk.si
JUGOVZHODNAGimnazija in srednja šola KočevjeIva Kaplaniva.kaplan@guest.arnes.si
JUGOVZHODNAGrm Novo mesto – center biotehnike in turizma, Kmetijska šola Grm in biotehniška gimnazijaIrena Avsenikirena.avsenik@guest.arnes.si
JUGOVZHODNAGrm Novo mesto – center biotehnike in turizma, Srednja šola za gostinstvo in turizemANITA BEGUŠanita.begus@guest.arnes.si
JUGOVZHODNAEkonomska šola Novo mesto, Srednja šola in gimnazijaKlavdija Giodaniklavdija.giodani@esnm.si
KOROŠKAŠolski center Slovenj Gradec, GimnazijaŠpela Kresnikspela.kresnik@sc-sg.si
KOROŠKAŠolski center Slovenj Gradec, Srednja zdravstvena šolaBrigita Rapucbrigita.rapuc@sc-sg.si
KOROŠKAŠolski center Slovenj Gradec, Srednja šola Slovenj Gradec in MutaAnita Voler, lokacija Slovenj Gradecanita.voler@sc-sg.si
KOROŠKAŠolski center Slovenj Gradec, Srednja šola Slovenj Gradec in MutaTadeja Dimc (lokacija Muta)tadeja.dimc@sc-sg.si
KOROŠKAŠolski center Ravne na Koroškem, Srednja šolaMateja Verdinek Žigonmateja.zigon@ssravne.si
KOROŠKAŠolski center Ravne na Koroškem, GimnazijaMarija Krajncmarija.krajnc@guest.arnes.si
OBALNO-KRAŠKAGimnazija, elektro in pomorska šola PiranMartin Spacal ( za enoto elektro in pomorska)martin.spacal@guest.arnes.si
OBALNO-KRAŠKAGimnazija, elektro in pomorska šola PiranAnka Gogala (za programa Gimnazija in Maturitetni tečaj)anka.gogala@guest.arnes.si
OBALNO-KRAŠKASrednja šola Pietro Coppo IzolaAna Sironiana.sironi@guest.arnes.si
OBALNO-KRAŠKAGimnazija KoperAndreja Rolihandreja.rolih@gimkp.si
OBALNO-KRAŠKASrednja šola IzolaBreda Puharbreda.puhar@guest.arnes.si
OBALNO-KRAŠKASrednja šola Izoladr. Snežana Lešniksneza.lesnik@guest.arnes.si
OBALNO-KRAŠKASrednja tehniška šola KoperAlenka Marčetič in Ana Simončičvpis2020@sts.si
OBALNO-KRAŠKAGimnazija Antonio Sema PiranElizabeta Angelinielizabeta.angelini@gmail.com
OBALNO-KRAŠKAGimnazija Gian Rinaldo Carli KoperSara Trampužsara.trampuz@guest.arnes.si
OBALNO-KRAŠKASrednja ekonomsko – poslovna šola KoperTina Pohajačtina.pohajac@seps.si
OBALNO-KRAŠKAŠolski center Srečka Kosovela Sežana, Gimnazija in ekonomska šolaAlenka Kompare in Franja Čokvpis@sc-sezana.si
OSREDNJESLOVENSKABiotehniški izobraževalni center Ljubljana, Živilska šolaTanja Kektanja.kek@bic-lj.si
OSREDNJESLOVENSKABiotehniški izobraževalni center Ljubljana, Gimnazija in veterinarska šolaUroš Verbovšekuros.verbovsek@bic-lj.si
OSREDNJESLOVENSKASrednja ekonomska šola LjubljanaAlenka Nagodealenka.nagode@seslj.si
OSREDNJESLOVENSKASrednja šola Domžale, Poklicna in strokovna šolaMihaela KrapežMihaela.krapez@guest.arnes.si
OSREDNJESLOVENSKASrednja šola Domžale, GimnazijaMihaela KrapežMihaela.krapez@guest.arnes.si
OSREDNJESLOVENSKASrednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija LjubljanaJana Hafner in Bernarda Nemecjana.hafner@svsgugl.si, bernarda.nemec@svsgugl.si
OSREDNJESLOVENSKAGimnazija Jožeta Plečnika LjubljanaKristian Majcenkristian.majcen@gjp.si
OSREDNJESLOVENSKAGimnazija Jožeta Plečnika LjubljanaPetra Mustarpetra.mustar@gjp.si in vpis@gjp.si
OSREDNJESLOVENSKASrednja frizerska šola LjubljanaPetra Štrukeljpetra.strukelj@frizerska.si
OSREDNJESLOVENSKAGimnazija Bežigrad, GimnazijaMarija Dominko Gabormarija.dominko@gimb.org
OSREDNJESLOVENSKASrednja šola za gastronomijo in turizem LjubljanaNeža Uršičneza.ursic@ssgtlj.si
OSREDNJESLOVENSKAŠolski center Ljubljana, Srednja strojna in kemijska šolaDarja Lučićdarja.lucic@sclj.si
OSREDNJESLOVENSKAŠolski center Ljubljana, Gimnazija Antona AškercaMojca Travnik Bubićmojca.travnik-bubic@sclj.si
OSREDNJESLOVENSKAŠolski center Ljubljana, Srednja lesarska šolaUrša Seliškarursa.seliskar@sclj.si
OSREDNJESLOVENSKAGimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra KamnikEma Antončič (za programe Ekonomski tehnik in Predšolska vzgoja)ema.antoncic@gssrm.si
OSREDNJESLOVENSKAGimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra KamnikErika Zabret (za program Gimnazija)erika.zabret@gssrm.si
OSREDNJESLOVENSKAStrokovni izobraževalni center Ljubljana, Srednja poklicna in strokovna šola BežigradMarinka Mayermarinka.mayer@siclj.si
OSREDNJESLOVENSKAGimnazija PoljaneJasna Plahutavpis@gimnazija-poljane.com
OSREDNJESLOVENSKAElektrotehniško-računalniška strokovna šola in gimnazija LjubljanaMaja Cukonprenos@vegova.si
OSREDNJESLOVENSKASrednja zdravstvena šola LjubljanaMaja Klančičmaja.klancic@guest.arnes.si
OSREDNJESLOVENSKAGimnazija MosteTanja Hočevar Ziherlvpis@gmoste.si
OSREDNJESLOVENSKAŠolski center za pošto, ekonomijo in telekomunikacije Ljubljana, Srednja tehniška in strokovna šolaMaja Granda in Alenka Rakunvpis@scpet.si
OSREDNJESLOVENSKASrednja trgovska šola LjubljanaZora Kreftzora.kreft@sts-ljubljana.si
OSREDNJESLOVENSKAGimnazija ŠiškaMagdalena Marciušmagda.marcius@guest.arnes.si
OSREDNJESLOVENSKASrednja šola Josipa Jurčiča Ivančna GoricaKarmen PečaričKarmen.Pecaric@guest.arnes.si
OSREDNJESLOVENSKASrednja šola tehniških strok ŠiškaIrena Cerar Esihirena.cerar@ssts.si
OSREDNJESLOVENSKASrednja upravno administrativna šola LjubljanaVesna Humarvesna.humar@suaslj.com
OSREDNJESLOVENSKASrednja gradbena, geodetska in okoljevarstvena šola LjubljanaDagmar Pirnovar Kadrijevičdagmar.pirnovar-kadrijevic@sggos.si
OSREDNJESLOVENSKAGimnazija LedinaAnja Vidmaranja.vidmar@ledina.si
OSREDNJESLOVENSKAGimnazija VičAjda Erjavecvpis@gimvic.org
OSREDNJESLOVENSKAGimnazija ŠentvidMilena Vidmarmilena.vidmar@sentvid.org
OSREDNJESLOVENSKAKonservatorij za glasbo in balet Ljubljana, Srednja glasbena in baletna šolaAlenka Mačekalenka.macek@kgbl.si
OSREDNJESLOVENSKASrednja šola za oblikovanje in fotografijo LjubljanaLILIJANA LUKAČlilijana.lukac@ssof.si
OSREDNJESLOVENSKASrednja šola za farmacijo, kozmetiko in zdravstvoTatjana Lorencintatjana.lorencin@ssfkz.si
OSREDNJESLOVENSKASrednja medijska in grafična šola LjubljanaDragica Dodič Turkdragica.dodic-turk@smgs.si
OSREDNJESLOVENSKAEkonomska šola Ljubljanamag. Karmen Novakkarmen.novak@presernova.si
OSREDNJESLOVENSKAZavod sv. Frančiška Saleškega Gimnazija ŽelimljePeter Polczelimlje@zelimlje.si
OSREDNJESLOVENSKAERUDIO zasebna gimnazijaSanja Tkalecsanja.tkalec@erudio.si
OSREDNJESLOVENSKAZavod sv. Stanislava, Škofijska klasična gimnazijaMaja Turšičsvetovalna.skg@stanislav.si
OSREDNJESLOVENSKAWaldorfska šola LjubljanaBranka Strmole Ukmarbranka.strmole@guest.arnes.si
OSREDNJESLOVENSKAZavod za gluhe in naglušne LjubljanaBarbara Lenart Bregarbarbara.lenart.bregar@zgnl.si
OSREDNJESLOVENSKACenter za izobraževanje, rehabilitacijo in usposabljanje Kamnik, Srednja šolaIrena Praznikirena.praznik@guest.arnes.si
OSREDNJESLOVENSKAZavod za vzgojo in izobraževanje LogatecMojca Bajcmojca.bajc@zvil.si
PODRAVSKASrednja šola za oblikovanje MariborKatja Kokolkatja.kokol@ssom.si
PODRAVSKATehniški šolski center Maribor, Srednja strojna šolaAna Kotnik Krajncana.kotnik.krajnc@tscmb.si
PODRAVSKAKonservatorij za glasbo in balet MariborNina Bošnjaknina.bosnjak@konservatorij-maribor.si
PODRAVSKAIzobraževalni center Piramida Maribor, Srednja šola za prehrano in živilstvoLarisa Cvilaklarisa.cvilak@icp-mb.si
PODRAVSKAGimnazija PtujDarja Rokavecdarja.rokavec@guest.arnes.si
PODRAVSKASrednja zdravstvena in kozmetična šola MariborMojca Zorecmojca.zorec@szks.si
PODRAVSKAPrva gimnazija MariborMarta Mohorko Bezgetmarta.mohorko-bezget@prva-gimnazija.org
PODRAVSKAII. gimnazija MariborPolona Kikervpis@druga.si
PODRAVSKASrednja šola za trženje in dizajn MariborSuzana Golobb Strmšeksuzana.golobb-strmsek@guest.arnes.si
PODRAVSKASrednja šola za gostinstvo in turizem MariborVesna Pogačnikvesna.pogacnik@guest.arnes.si
PODRAVSKALesarska šola Maribor, Srednja šolaCVETKA SEMLAKcvetka.semlak@guest.arnes.si
PODRAVSKAŠolski center Ptuj, Strojna šolaJulija Fekonjajulija.fekonja@guest.arnes.si
PODRAVSKAŠolski center Ptuj, Šola za ekonomijo, turizem in kmetijstvoVeronika Leskovar in Ingrid Kac Koruničveronika.leskovar@guest.arnes.si in ingrid.kackorunic@scptuj.si
PODRAVSKAŠolski center Ptuj, Elektro in računalniška šolaNataša Vidovičnatasa.vidovic@scptuj.si
PODRAVSKAIII. gimnazija MariborBojana Posavec Vaupotičbojana.posavec@tretja.si
PODRAVSKASrednja elektro-računalniška šola MariborMaja Krajncmaja.krajnc@sers.si
PODRAVSKASrednja šola Slovenska BistricaMojca Vrečkomojcav@sssb.si
PODRAVSKAGimnazija OrmožPolona Kosec Krajncpolona.koseckrajnc@gimnazija-ormoz.si
PODRAVSKABiotehniška šola MariborPolona Vesenjakpolona.vesenjak@bts.si
PODRAVSKASrednja ekonomska šola in gimnazija MariborDanica Pelcldanica.pelcl@ses-mb.si
PODRAVSKASrednja gradbena šola in gimnazija MariborNataša Harlnatasa.harl@guest.arnes.si
PODRAVSKASrednja gradbena šola in gimnazija MariborNataša Lampretnatasa.lampret@gradbena.si
PODRAVSKAGimnazija in srednja kemijska šola RušeTadej Vovkotadej.vovko@gimnazija-ruse.si
PODRAVSKAPrometna šola Maribor, Srednja prometna šola in dijaški domMateja Turkmateja.turk@prometna.net
PODRAVSKAZavod Antona Martina Slomška, Škofijska gimnazija Antona Martina SlomškaAlenka Tarkušalenka.tarkus@z-ams.si
POMURSKADvojezična srednja šola LendavaAlenka Lovrenčecalenka.lovrencec@guest.arnes.si
POMURSKASrednja zdravstvena šola Murska SobotaMateja Jakšičmateja. hladen@guest.arnes.si
POMURSKABiotehniška šola RakičanBarbara Žužek Lackovičsvetovalec@solarakican.si
POMURSKAGimnazija Murska SobotaBrigita Haribrigita.hari@guest.arnes.si
POMURSKASrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciKarmen Stolnikkarmen.stolnik.ssgt@gmail.com
POMURSKASrednja poklicna in tehniška šola Murska SobotaMiljana Krstičmiljana.krstic@spts.si, miljana.krstic@guest.arnes.si
POMURSKAEkonomska šola Murska Sobota, Srednja šola in gimnazijaNataša Gomiuniknatasa.gomiunik@guest.arnes.si
POMURSKAGimnazija Franca Miklošiča LjutomerLiljana Fajdigaliljana.fajdiga@gfml.si
POSAVSKAStrokovno izobraževalni center BrežiceAlenka Pečnik Kranjecalenka.pecnik@guest.arnes.si
POSAVSKAGimnazija BrežiceDr. Gordana RostoharGordana.Rostohar@guest.arnes.si
POSAVSKAŠolski center Krško – Sevnica, Srednja šola SevnicaSabina Žuličsabina.zulic@sc-krsko.si
POSAVSKAŠolski center Krško – Sevnica, Srednja šola KrškoMarjana Plavljaničmarjana.plavljanic@sc-krsko.si
PRIMORSKO-NOTRANJSKASrednja gozdarska in lesarska šola PostojnaPetra Prelcpetra.prelc@guest.arnes.si
PRIMORSKO-NOTRANJSKAŠolski center Postojna, Srednja šolaTeja Tomšič (programi strojne šole)teja.tomšič@scpo.si, marija.pirih@scpo.si
PRIMORSKO-NOTRANJSKAŠolski center Postojna, Srednja šolaMarija Pirihmarija.pirih@scpo.si
PRIMORSKO-NOTRANJSKAŠolski center Postojna, Gimnazija Ilirska BistricaMarija Pirihmarija.pirih@scpo.si
SAVINJSKAŠolski center Celje, Srednja šola za gradbeništvo in varovanje okoljaDavorka Polić Joštdavorka.polic.jost@sc-celje.si
SAVINJSKAŠolski center Celje, Srednja šola za strojništvo, mehatroniko in medijePera Kunstpera.kunst@sc-celje.si
SAVINJSKAŠolski center Celje, Srednja šola za storitvene dejavnosti in logistikoTANJA GABRŠČEKtanja.gabrscek@sc-celje.si
SAVINJSKAŠolski center Celje, Srednja šola za kemijo, elektrotehniko in računalništvoDavorka Polić Jošt (za program elektrikar)davorka.polic.jost@sc-celje.si
SAVINJSKAŠolski center Celje, Srednja šola za kemijo, elektrotehniko in računalništvoVesna Pišekvesna.pisek@sc-celje.si
SAVINJSKAŠolski center Celje, Gimnazija LavaMojca Bučar Trotovšekmojca.bucar.trotovsek@sc-celje.si
SAVINJSKAŠolski center Velenje, Šola za storitvene dejavnostiAdela Gabronadela.gabron@scv.si
SAVINJSKAŠolski center Velenje, Šola za strojništvo, geotehniko in okoljeNina Gošnik Simeonovićnina.gosniksimeonovic@scv.si
SAVINJSKAŠolski center Velenje, Elektro in računalniška šolaUrška Koletnikurska.koletnik@scv.si
SAVINJSKAŠolski center Velenje, GimnazijaSara Brezovniksara.brezovnik@scv.si
SAVINJSKASrednja zdravstvena in kozmetična šola CeljeNataša Esih, Andreja Grobelšek in Alja Zormansvetovalna@szksc.si
SAVINJSKAGimnazija Celje – CenterHelena Maher Resinovičhelena.maher.resinovic@gcc.si
SAVINJSKAGimnazija Celje – CenterNIves Laulnives.laul@gcc.si
SAVINJSKAEkonomska šola Celje, Gimnazija in srednja šolaBarbara SlatenšekBarbara.Slatensek@escelje.si
SAVINJSKAŠolski center Rogaška SlatinaAnja Bankovičanja.bankovic@scrs.si
SAVINJSKAŠolski center Šentjur, Srednja poklicna in strokovna šolaMihelca Romihmihelca.romih@sc-s.si
SAVINJSKAŠola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje, Srednja poklicna in strokovna šolaVesna Flandervesna.flander@hvu.si
SAVINJSKASrednja šola za gostinstvo in turizem CeljeVida Lončaričvida.loncaric@ssgt.si
SAVINJSKAI. gimnazija v CeljuLea Gornjak; Martina Šmidsvetovalna@prvagim.si
SAVINJSKAŠolski center Slovenske Konjice – Zreče, Gimnazija Slovenske KonjicePetra Šešerko Viličnjakpetra.seserko@guest.arnes.si
ZASAVSKASrednja tehniška in poklicna šola TrbovljeBožana Kos in Sonja Smergutbozana.kos@stps-trbovlje.si in sonja.smergut@stps-trbovlje.si
ZASAVSKAGimnazija in ekonomska srednja šola TrbovljeTina Pušniktina.pusnik@gess.si
ZASAVSKAGimnazija LitijaTanja Boltintanja.boltin@guest.arnes.si
ZASAVSKASrednja šola ZagorjeŽiva Pirnarzivapirnar@sszagorje.si
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost