ODJAVA PREHRANE:   03 / 757 36 31 _____________________________________________________________________________________________________________________
 

Učitelji

Učitelji so dosegljivi v času odmorov na telefonski številki 03 757 36 45. 

IME IN PRIIMEK RAZREDNIK/POUČUJE PREDMET GOVORILNE URE POGOVORNE URE
Adrijana Potočnik 1. a, VV Loče

sreda,

0. ura

po dogovoru
Ana Kovačič

druga strokovna oseba v 1. a in 1. b,

JV OŠ Loče

po dogovoru po dogovoru
Gloria Kolar

1. b Loče,

VV Loče

četrtek,

0. ura

po dogovoru
Mateja Kamplet

2. b,

JVV Loče

sreda,

0. ura

po dogovoru
Nada Vodovnik

2. a,

JVV LOČE

četrtek,

3. ura

po dogovoru

Andreja

Pučnik

3. a,

VV Loče, OPB 4

petek,

4. ura

po dogovoru
Silvija Kuzman

4. a,

JVV LOČE, angleščina 4. a

sreda,

0. ura

po dogovoru
Anuška Berdnik

4. b,

JVV LOČE

      torek,

0. ura

       po             dogovoru
Iva Gorinšek

 5. a,

JV OŠ Loče, OPB 3 LOČE

po dogovoru po dogovoru
 Tjaša Bratušek/ Andreja Rečnik

 5. b,

JVV LOČE

torek,

4. ura

po dogovoru
Barbara Petelinek

8. a,

matematika  7. a, 8. in 9. razred,

OPB Loče,

Lefo (hitro računanje)

četrtek,

2. ura

po dogovoru
Andrej Gumzej

8. b,

ŠPO dečki 9. a in 9. b, ŠPO dečki 8. a in 8. b, ŠPO dečki 7. a in 7. b, ŠPO dečki 6. a, ŠPO 5. a in obvezni izbirni predmeti IŠP, IŠS,ŠZZ

ponedeljek,

2. ura

po dogovoru
Vesna Hmelak

9. a,

zgodovina od 6. do 9. razreda,

OPB JERNEJ

petek,

2. ura

po dogovoru
Ines Potočnik

9. b,

matematika 6. a, 6. b, 8. in

9. razred, logika

sreda,

5. ura

po dogovoru
Alenka Ungar Dietinger

6. b,

angleščina 6. a, 6. b, 8. ab, 9. ab,

OPB Loče, JV Loče

petek,

1. ura

po dogovoru
Katja Jošt

6. a,

slovenščina od 6. do 9. razreda,

izbirna predmeta retorika in šolsko novinarstvo

torek,

6. ura

sreda,

6. ura

Alenka Tajnikar

angleščina 4. b, 5. a, 5. b, 7. a, 7. b,

8. ab, 9. ab, JV Loče,

pohodniški krožek, eko krožek 3

četrtek,

6. ura

po dogovoru
Vesna Celcer Pečovnik

7. b,

geografija, DKE,

izbirni predmet kmetijska dela, OPB OŠ Loče

petek,

3. ura

po dogovoru
Maja Štefanič

gospodinjstvo, naravoslovje, OPB Jernej, JVV Jernej, vodja šolske prehrane, izbirna predmeta sodobna priprava hrane in načini prehranjevanja,

sorazrednik 6. b

petek,

4. ura

ponedeljek,

4. ura

Ines Leskovar

šolska knjižnica,

sorazrednik 8. a

po dogovoru po dogovoru
Bogdan Meglič

7. a,

fizika, tehnika in tehnologija, izbirni predmet obdelava gradiv – les, kolesarski krožek

torek,

1. ura

po dogovoru
Andreja Robič

matematika 7. b,

OPB Loče

sreda,

4. ura

po dogovoru
Tina Lavrinc

sorazrednik 9. a,

ŠPO deklice 9. ab, ŠPO deklice

8. ab, ŠPO deklice 7. ab, ŠPO deklice 6. ab, ŠPO dečki 6. b, ŠPO 5. b,

obvezni izbirni predmeti IŠP, ŠZZ, ŠSP,

neobvezni izbirni predmet ŠPORT (4. r.)

petek,

4. ura

po dogovoru
Svetlana Klemenčič

sorazrednik  6. b,

slovenščina 6. b, 7. a, 8. ab, 9. ab,

obvezni izbirni predmet gledališki klub, dodatni in dopolnilni pouk za 6., 7. razred

sreda,

1. ura

po dogovoru
Marinka Habjan Škrinjar

angleščina  8. r. in 9. r.,

obvezni izbirni predmet nemščina 9. r., neobvezni izbirni predmet

4. r.–6. r,

pomočnica ravnateljice

ponedeljek,

1. ura

po dogovoru
Mateja  Manadalys specialna pedagoginja po dogovoru po dogovoru
 Nataša Koprivnik svetovalna delavka po dogovoru po dogovoru
Vlasta Zorc

sorazrednik 7. a,

likovna umetnost od 6. do 9. r. v OŠ Loče in OŠ Vitanje,

izbirni predmet likovno snovanje za učence od 7. r. do 9. r.,

OPB Jernej, JV Loče

torek,

3. ura

četrtek,

2. ura

Karmen Leskovar glasbena umetnost, pevski zbor, OPB Loče, izbirni predmet ansambelska igra

ponedeljek,

3. ura

po dogovoru
Uroš Hren računalništvo v OŠ Loče in OŠ Ob Dravinji, izbirni predmet ROM, MME, NIP računalništvo po dogovoru po dogovoru
Metka Ambrož Bezenšek

kemija 9. a in 9. b,

ravnateljica

po dogovoru po dogovoru
Darja Fijavž

naravoslovje 6. b,

biologija 8. in 9. r.,

ponedeljek,

2. ura

po dogovoru

Urška

Ribič Hribernik

kemija  8. r.,

POK

po dogovoru po dogovoru
Danica Strmšek

NIP TJA 1. r.–3. r. Loče,

angleščina 2. r.–4. r. Žiče,

angleščina 2. r.–4. r. Jernej,

SLO – POŠ Jernej (književnost)

po dogovoru po dogovoru
Katja Kozjan 1. in 2. razred POŠ Žiče po dogovoru po dogovoru
Mira Javornik

vodja POŠ Žiče,

3. in 4. razred POŠ Žiče

petek,

0. ura

po dogovoru
Dušanka Pokorn OPB Žiče po dogovoru po dogovoru
Tanja Kohne

druga strokovna delavka v

1. razredu POŠ Žiče in POŠ Jernej,

JV POŠ Žiče

po dogovoru po dogovoru
Irena Skutnik OPB  Loče po dogovoru po dogovoru
Katja Polanec 1. in 2. razred POŠ Jernej po dogovoru po dogovoru
Erika Sevšek

3. in 4. razred POŠ Jernej,

vodja POŠ Jernej

po dogovoru po dogovoru
Sanja Mlakar Matković zunanja strokovna delavka po dogovoru po dogovoru
Mojca Krivec zunanja strokovna delavka po dogovoru po dogovoru
Sara Muha zunanja strokovna delavka po dogovoru po dogovoru
Maruša Poklič zunanja strokovna delavka po dogovoru po dogovoru
Maja Hercog zunanja strokovna delavka po dogovoru po dogovoru