PROJEKT EVROPSKA VAS

V ponedeljek, 9. 5. 2022, je po dvoletni pavzi ponovno potekala zaključna prireditev projekta Evropska vas. Vse sodelujoče šole projekta Evropska vas iz celjske regije so se predstavile s stojnicami na Glavnem trgu v Celju. Na prireditvi smo sodelovali tudi mi. Na stojnici smo razstavljali izdelke, ki so nastali na tehniškem dnevu Evropska vas – Švedska.  Na stojnici so našo šolo zastopale učenke interesne dejavnosti plesne urice, ki so obiskovalce navdušile s pestrostjo in bogatostjo izdelkov. Pripravile so tudi kviz za obiskovalce, v katerem so lahko preverili svoje znanje o Švedski.  V kvizu je sodeloval tudi predsednik države, gospod Borut Pahor. Na prireditvi so se učenke predstavile  s plesno točko na skladbo MAMMA MIA švedske skupine ABBA.

Silvija Kuzman