ZAKLJUČEK ŠOLE V NARAVI

Ob prihodu na Areh smo se zelo veselili snega, vendar smo ugotovili, da je lahko le-tega tudi preveč. To se nam je zgodilo četrti dan šole v naravi, saj je bilo snega toliko, da nam je onemogočil smučanje. Kljub vsemu smo se zabavali. Najprej smo odšli na pravi pravcati snežni pohod. Po kosilu pa smo uživali v snegu, kjer smo se kepali, se spuščali s plastičnimi vrečami, delali iglu … Po večerji je sledila predstavitev po sobah, kjer smo se vsi dobro nasmejali. Učitelji so za tem podelili nagrade za najbolj pospravljene sobe – zmagali so fantje. Potem je sledil najboljši del, to je bil disko. Plesali smo vsi. Res je bilo nepozabno. Iz letošnje šole v naravi prihajamo domov polni lepih spominov.

Ema, Anita, Aiken, Maja, Kaja, Maruša, Manca, Ana, Zoja, Urška in Anamarija