Vroč zadnji šolski teden na POŠ Jernej

Sv. Jernej, 22. 6. 2023 – Zadnji šolski teden je presenetil z visokimi temperaturami, zato so ga učenci izkoristili za zanimive, drugačne dejavnosti.

V ponedeljek so se odpravili na zaključno ekskurzijo v knežje mesto – Celje, kjer so si najprej ogledali Stari grad Celje in se prepustili zgodbam, ki jih še pripovedujejo mogočni zidovi. Nato so se odpravili na ogled znamenitosti po starem delu mesta Celje. Na poti so si privoščili sladoled in se ohladili v senci enega izmed mnogih igrišč ob reki Savinji.

Sledil je obisk Tehnoparka, v katerem so učenci raziskovali, telovadili, se igrali trgovino, pogovarjali z robotom in še in še.

Preostale dni so izkoristili za igre v gozdu in na najbolj vroč dan, v četrtek, so se na šolskem igrišču ohladili z vodnimi igrami.

Juhuhu, počitnice so tu!

Učiteljice POŠ Jernej