OBVESTILO – pirotehnična sredstva

Opažamo, da nekateri učenci uporabljate pirotehnična sredstva. Kot smo vas že velikokrat opozorili, je uporaba pirotehničnih sredstev zelo nevarna. S takšnim početjem vznemirjate tako ljudi in živali, da ne govorimo o tem, da se lahko pri tem početju zelo hudo poškodujete.

Opozarjamo vas torej, da je uporaba pirotehničnih sredstev v šoli in na zunanjih površinah šole  v Pravilih šolskega reda Osnovne šole Loče opredeljena kot  najtežja kršitev, za katero boste takoj in brez postopnosti ustrezno kaznovani. Prav tako se zavedajte, da je tako početje tudi zakonsko prepovedano in da imate lahko posledično zaradi takih dejanj opravka tudi s policijo.

Dragi učenci in učenke!

Ne uničujmo si lepih trenutkov v prazničnem decembru s tako nespametnim početjem, kot je pokanje petard ter uporaba drugih pirotehničnih sredstev, ampak bodimo raje prijazni drug do drugega in z lepimi dejanji naredimo svet lepši sebi in ljudem okoli nas.