Delovanje v času zaprtja šol (12. 3. 2020, 22:00)

Spoštovani starši!

Popoldan je bila šolam posredovana okrožnica s strani MIZŠ, v kateri so bila šolam dana okvirna navodila za delovanje v času zaprtja šol, s pričetkom v ponedeljek, 16. 3. 2020.

Obveščamo vas, da smo pričeli s pripravami za izvedbo izobraževalnega dela na daljavo.

Na spletni strani šole bomo pripravili in aktivirali spletne učilnice za vse razrede na matični šoli in na podružnicah Jernej in Žiče.

Jutri dopoldan se bomo v okviru učiteljskega zbora dogovorili o načinu delovanja spletnih učilnic in o obsegu VIZ dejavnosti v času trajanja izrednih razmer.

Naprošamo vas, da redno spremljate obvestila na spletni strani OŠ Loče, saj bo ta način komunikacije za vse nas v naslednjih tednih zagotavljal poenoteno delovanje vseh nas: učiteljev, učencev in staršev.

V vsakem primeru si želimo, da boste skupaj s svojimi otroci tudi doma dosledno in odgovorno skrbeli za preventivne ukrepe in delovali samozaščitno.

Učenci in učenke naj se zadržujejo doma in se ne družijo v večjih skupinah.

Želimo pa, da v zavetju svojega doma ne pozabijo na pomen gibanja na svežem zraku.

O našem nadaljnjem ukrepanju vas bomo obveščali jutri.

Vsekakor bomo delovali v skladu z navodili s strani MIZŠ in NIJZ.

Za sodelovanje se vam zahvaljujemo. Vam, vašim otrokom in vsem bližnjim želimo vse dobro.

Metka Ambrož Bezenšek