NPZ V ŠOLSKEM LETU 2020/2021

V tednu po počitnicah pričnete učenci 6. in 9. razredov s pisanjem nacionalnih preizkusov znanja. NPZ se bo izvajal po naslednjem razporedu:

• torek, 4. 5. 2021 – SLJ za 6. in 9. razred
  • četrtek, 6. 5. 2021 – MAT za 6. in 9. razred
  • ponedeljek, 10. 5. 2021 – TJA za 6. razred in BIO za 9. razred

V letošnjem šolskem letu bomo s pisanjem NPZ pričeli ob 8.00, zato prosimo učence 6. in 9. razredov, da pridete v šolo najkasneje ob 7.40 in mirno počakate pred šolo. Po vas bodo prišli nadzorni učitelji in vas odpeljali v učilnice. NPZ-je pišete do 9.00, nato nadaljujete s poukom po urniku.

Zaradi organizacije dela bo drugačen razpored učilnic za razredno in predmetno stopnjo. O spremembah vas bodo obvestili razredniki.

Dragi šestošolci in devetošolci!

Pred nami je teden dni počitnic. Odpočijte si in naberite energijo za uspešen zaključek šolskega leta, prav pa bi bilo, da nekaj časa namenite tudi pripravam na NPZ-je.

Vse dobro vam želim.

Metka Ambrož Bezenšek, ravnateljica