TEDEN OTROKA V POŠ JERNEJ – RAZIGRAN UŽIVAJ DAN

SV. JERNEJ, 8. 10. 2021 – V tednu otroka je bilo v podružnični šoli Jernej zelo zanimivo in raznoliko.

V podaljšanem bivanju so z učiteljico Vlasto naredili jesensko dekoracijo, izdelali so lutke iz moos gume ter uživali v izdelovanju cake popsov.

Na orientacijskem pohodu so nabrali kostanje, ki jih je gospa Cvetka skuhala, učenci pa so jih nato z  užitkom pojedli. Ugotovili so tudi, da sladoled »paše« v vsakem vremenu.

S tehniškim dnevom so zaključili z dejavnostmi v  tednu otroka.

Učenci 1. in 2. razreda so izdelovali preproste igrače iz odpadnih materialov. Pri delu so uživali, še raje pa so se z igračami igrali.

Učenci 3. in 4. razreda so izdelali zmaja. Pri nastajanju izdelka so morali biti zelo natančni in potrpežljivi, prav pa jim je prišla tudi pomoč učiteljice.

Učenci in učiteljici POŠ Jernej