MEDOBČINSKI IN REGIJSKI OTROŠKI PARLAMENT

Loče, 5. 4. 2022 – Že tretje leto zapored je tema otroškega parlamenta »Moja poklicna prihodnost«. Učenci so tekom šolskega leta na srečanjih razpravljali o izbrani temi ter izražali mnenja o aktualnih zadevah.

V torek, 29. 3. 2022, je potekal medobčinski otroški parlament na OŠ Zreče. Srečanja se je udeležilo 5 učencev iz naše šole, to so bili: Klara Simrajh, Jaka Šmid, Neja Železnikar, Jernej Klančar in Ana Kline.

V četrtek, 31. 3. 2022, je potekal regijski otroški parlament na OŠ Frankolovo. Našo šolo je zastopala Klara Simrajh.

Na obeh srečanjih so učenci skupaj z ostalimi udeleženci razvili ustvarjalne debate in prišli do zanimivih sklepov. Za uspešno zastopanje naše šole jim čestitamo!

Zapisali: mentorici Iva Gorinšek in Mateja Kamplet

Fotografija: učiteljica Andreja Rečnik

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost