OBVESTILO ZA 1. ŠPORTNI DAN 5.9.2023

Jutri v torek, 5.9.2023 bo 1. športni dan za učence od 6. do 9. razreda. Zbor vseh učencev in učiteljev bo ob 8.20 na ploščadi pred šolo. Izvedli bomo pohod, športne igre in aktivnosti na bazenu Zbelovo. Zato potrebujete športne copate in športna oblačila (to pomeni trenirka, kratke hlače in kratka majica), kopalke in brisača. Ne pozabite na zaščito pred soncem (pokrivalo in zaščitna krema).

Malico boste prevzeli pod nadzorom razrednikov in spremljevalcev, od doma pa si prinesite plastenko ali bidon, da si boste v jedilnici natočili napitek.

Navodila glede podrobnejšega poteka boste dobili jutri zjutraj. Športni dan se zaključi ob 12.40 uri in vsi učenci se vrnete nazaj v šolo. Obisk bazena je brezplačen. Če jutri ne boste imeli kosila, si ga pravočasno odjavite.