OBMOČNA REVIJA OTROŠKIH IN MLADINSKIH PEVSKIH ZBOROV

V Veliki dvorani Term Zreče smo se 24. 5. 2024 z otroškimi pevskimi zbori OŠ Loče, Sv. Jernej in Žiče ter z Mladinskim pevskim zborom OŠ Loče udeležili območne revije pevskih zborov.

V popoldanskem času smo se skupaj z 92 pevci in spremljevalci z avtobusi odpeljali v Zreče. Po tonski vaji v dvorani smo se preoblekli v enotna oblačila, pomalicali ter v sproščenem vzdušju počakali na nastop.

Združeni otroški pevski zbori so odpeli tri skladbe – ljudsko in dve umetni. Prav tako mladinski pevski zbor. S klavirjem nas je spremljal g. Samo Jezovšek, mag. prof. glas. ped. Veselimo se nadaljnjih  nastopov, hkrati pa se zahvaljujemo tudi staršem, ki otroke vzpodbujajo glede  vpisa v  pevski zbor in jim pri obiskovanju pevskih vaj in nastopih stojijo ob strani.

Zborovodkinja: Karmen Leskovar, prof. glas. ped.